Květen 25, 2017

Svatební líčení

cropped-Petra-Šnajdárková.png

ZKOUŠKA SVATEBNÍHO LÍČENÍZkoušku většinou provádím cca měsíc před svatbou. Po předchozí domluvě už vím,  jaké budete mít šaty, kytici, jaké budou barvy svatby. Před zkouškou se o vás snažím dozvědět co nejvíce informací, žádám vás o fotky účesů a líčení, jaké se vám líbí, abych věděla, jaká je vaše představa. 

V den zkoušky se snažím realizovat vaši představu, ale přizpůsobím ji konkrétně vaší osobě – tvaru očí, tvaru obličeje atd. Na zkoušce vám aplikuji umělé řasy. Nejčastěji dávám nevěstám řasy trsové, protože vypadají velmi přirozeně.

Nalíčím Vás a poradím, jaký účes by se hodil k vám i k šatům, které jste zvolila pro váš Velký Den. Pokud máte již zakoupeny doplňky jako náušnice, náhrdelníky, ozdoby do vlasů, doporučuji si je vzít na zkoušku s sebou.

Zkouška líčení a účesu trvá 2-3 hodiny, proto si prosím vymezte dostatek času, ať nikam nemusíme pospíchat a  můžeme společně vše doladit k dokonalosti a vaší spokojenosti. 

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Svatební líčení je považováno za jedno z nejnáročnějších. Líčení na svatbu musí být přirozené a zároveň dostatečně výrazné, aby bylo viditelné i na fotografii  a videu. Je důležité, aby se nevěsta cítila dobře a byla sama sebou. Já osobně mám ráda přirozeně svůdné líčení a snažím se podtrhnout přirozenou krásu každé ženy.

Samozřejmostí u svatebního make upu je voděodolnost, líčení musí zůstat dokonalé i po slzách štěstí, které ve svatební den nejsou ničím neobvyklým. Svatební make up musí zůstat krásný i přes ostatní nástrahy, které svatební den přináší. Vaše svatební líčení musí vydržet vysoké letní teploty i déšť, vítr, či dokonce sníh v zimě.

Kvalitní dlouhotrvající produkty, které používám, a mé zkušenosti Vám zaručí, že Váš make up bude vypadat po celém dni i večeru stále dokonale.

Buďte prosím opatrné při výběru profesionála pro Váš Velký Den. Věřte, že žádná kosmetička ani kosmetická poradkyně nesvede kvalitní svatební make up tak, jako zkušená vizážistka.